Novinky

hotel pro školy v přírodě

10.07.2018 13:53
Otevřít znovu TOP bylo naším snem. Hotel jsme koupili těsně před Vánoci v roce 2017 ve špatném stavu. Hotel TOP Benecko byl postaven v roce 1984 jako rekreační středisko státního podniku Strojtex. Podnik se soustředil na vývoj a výrobu zařízení určených pro jutařský a lnářský průmysl a přádelny bavlny. Společnost založená roku 1958 v tomto odvětví už neexistuje.
Je jistě mnoho škol a školek, které si na TOP vzpomenou. Tak jako my. Zpovzdálí jsme sledovali jeho konec. V roce 2013 jsme byli posledními hosty, poslední ubytovanou mateřskou školkou - Pro Family.
Po našem odjezdu padl do dražby v rámci úpadku společnosti, která hotel vlastnila. Čtyři roky byl zavřený a chátral.
Zkusili jsme kontaktovat majitele a situace se nečekaně obrátila. Díky vstřícnému jednání a za pomoci mnoha kamarádů a známých jsme hotel koupili a začala rekonstrukce.
Dnes je možné se v hotelu ubytovat jako rodina s dětmi, nebo školka v přírodě, škola v přírodě nebo seznamovací týden pro žáky škol a školek.

Řecko - školka v přírodě

09.05.2018 13:48

10.6. - 17.6.2018, Řecko - Stavros, letecky, all inc.

Přihlášky ve školce.

Tak jako každý rok mohou letět se školkou samotné děti nebo s dětmi i rodiče, prarodiče...

Letovisko Stavros nacházející se na poloostrově Chalkidiki patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější centra v této oblasti. Je situováno přibližně 96 km od Soluně a trvale zde žije asi 3500 obyvatel. Najdeme jej nad pravým výběžkem poloostrova Athos a jeho břehy jsou omývány Egejským mořem. Místní obyvatelé jsou velmi přívětiví, pohostinní a jejich hlavní zdroj obživy představuje cestovní ruch, rybolov a práce ve službách. Pro turisty zde bylo vystavěno několik moderních a luxusních hotelů, penzionů, apartmánů, ale mají také možnost ubytování v soukromí v centru městečka. Stavros je jedinečný tím, že zde můžete strávit jak klidnou dovolenou s relaxací na pláži, ale také dostatečně rušný a společenský život.

Hlavním turistickým lákadlem Stavrosu je široká a několik kilometrů dlouhá pláž, která byla pro svou čistotu oceněna Moudrou vlajkou EU.

Kolem se zvedá bohatě zalesněné pohoří, které společně s mořem dává letovisku jedinečný vzhled. 

Novinky:

Do Stavrosu jsme doletěli v pořádku a jsme ubytovaní.

Zpět se vrátíme v neděli kolem 17:40 letem QS1123 z Thessaloniki